Sassuolo eredmények

A Juventusnak a kétgólos előny is kevés volt a győzelemhez
sassuolo eredmények A Sassuolo pedig egy hónapon belül harmadszor játszott 3-3-as döntetlent. Eredmények – Serie A, 33. forduló

Sassuolo élő eredmények, végeredmények, következő meccs
Sassuolo Milan élő eredmények (és élő online közvetítés) 2020. dec. 20. nap 14:00 órakor (UTC idő) Serie A - Italy. Itt a SofaScore élő eredmények megtalálhatja az összes előző Sassuolo és Milan közötti mérkőzés eredményét az egymás elleni eredmények alapján rendezve. A Sassuolo és Milan legnépszerűbb

Foci: Sassuolo - csapat - Eredmenyek.com
sassuolo eredmények Sassuolo élő eredmények (és élő online közvetítés), csapattagjai és idénybeli tabellája és eredményei. Még várjuk a Sassuolo ellenfelét a következő mérkőzésre. Amint a …

Sassuolo élő eredmények, sorsolása és eredményei Foci
Eredmények az Eredmenyek.com Sassuolo aloldalán, részeredmények, végeredmények, meccsinformációk.

sassuolo eredmények A fenti labdarúgó-mérkőzés eredmények és statisztikai adatok folyamatosan frissülnek a mérkőzés előrehaladtával. Az olyan adatok, mint a lövések, kaput eltaláló lövések, passzok, szögletek, akkor kerülnek megjelenítésre, ha az SPAL Sassuolo elleni mérkőzése befejeződött.

SERIE A, 2020–2021 – SORSOLÁS, EREDMÉNYEK, TABELLA - NSO
sassuolo eredmények Sassuolo - Cagliari mérkőzés eredmények és statisztikák Sassuolo - Cagliari: Serie A - Italy: 09.20.2020 16:00 Játékvezető: 1. Félidő - 2. Félidő - Mérkőzés Előzetesek és Esélyek Eredmény valószínűség Sassuolo az esélyes Gól valószínűség Alatt 2.5 gól

Spezia v Sassuolo Élő kommentár és eredmény, 2020. 09. 27
Serie A Élő kommentár Spezia v Sassuolo 2020. szeptember 27., az összes fontos meccsesemény, folyamatosan frissítve.

A Juventus megint elszórakozott egy kétgólos előnyt | Rangadó
Sassuolo eredmények További Sassuolo mérkőzések. Összes sorozat Olaszország 3 Osztályozó Serie B Olasz Kupa Serie A Barátságos klubmérkőzések Európa Liga Összes Hazai

Sassuolo Milan Élő eredmények, videó streamek és H2H
sassuolo eredmények A 29. percben aztán összejött a Sassuolo szépítőgólja. Védelmi hibák elképesztő sorozata után szemmel is nehéz volt követni a labdát, mint a flipperben, végül a szerb Filip Djuricic csapott le a lecsorgó labdára, és 10 méterről a bal felső sarokba lőtt.

Serie A: becserélték, élete első élvonalbeli gólja
Serie A élőben a Scoreboard.com oldalain. Ez a(z) Serie A 2020/2021, (Foci/Olaszország) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (Serie A) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben.

Sassuolo - Cagliari, Mérkőzés Eredmények - 09.20.2020
sassuolo eredmények Sassuolo Brescia élő eredmények (és élő online közvetítés*) indul helyi idő szerint 9.3.2020. -án/-én 17:30 -kor a Mapei Stadium stadionban, Reggio Emilia, Italy Serie A - Italy -ban/-ben.

SPAL 1 - 2 Sassuolo, Mérkőzés Eredmények - 02.09.2020
sassuolo eredmények Sassuolo Juventus élő eredmények (és élő online közvetítés) 2020. júl. 15. nap 19:45 órakor (UTC idő) Serie A, Italy.

Sassuolo 2 - 1 Torino, Mérkőzés Eredmények - 01.18.2020
sassuolo eredmények Sassuolo - Torino mérkőzés eredmények és statisztikák Sassuolo: 2 - 1: Torino: Serie A - Italy: 01.18.2020 17:00 Játékvezető: Davide Massa 1. Félidő 38 G. Kiriakopoulos. 0 - 1 Tomás Eduardo Rincón Hernández 20 M. Locatelli 20 Nicolas NKoulou 38 Simone