Mcgregor mayweather meccs összefoglaló

Mayweather ára: Nurmagomedov + McGregor egy gála alatt
Conor-nak most még több fanja lett, ráadásul ennyi pénzt soha nem keresett. Mayweather pedig egy olyannal bunyózhat aki híresebb mint a legnagyobb bokszolók, de bokszolni meg negyedannyira sem tud. Ezáltal: Sok pénz, 50-0 mérleg és viszonylag könnyű győzelem. Az MMA fanok el hiszik hogy győzhet Mcgregor, de úgysem fog.

Boksz: Mayweather–McGregor – a nevadai gála, élőben az …
McGregor folyamatosan talált, Mayweather pedig nem érezte a ritmust. Még mindig csak a harmadik menetben jártunk, de az ír MMA-s uralta a meccset. A meccs negyedénél egyértelműen McGregor volt fölényben. Negyedik menet. Folytatódott a tendencia, de úgy tűnt, érkezik Mayweather. Kicsit fáradni látszott McGregor.

Mayweather TKO-val nyerte az évezred meccsét mcgregor mayweather meccs összefoglaló
A hatodikban több jobbegyenese ült – McGregor ballal válaszolt -, a hetedikben viszont az amerikai már többször is végigkergette a ringben ellenfelét. Mayweather a 10. menetben kiütéssel győzött. A meccs után McGregor barátságosan, szinte nevetve gratulált Mayweathernek – összegez az index.

CONOR vs KHABIB - UFC ÖSSZEFOGLALÓ • Mi is történt a mcgregor mayweather meccs összefoglaló
Nem mindenki örül annak, hogy lesz MayweatherMcGregor meccs, mert azért mégis két különböző küzdőstílus képviselői találkoznak, de az ökölvívás szabályai szerint rendezik majd az összecsapást: 12 menetre van kiírva és 10 unciás kesztyűket fognak majd használni.

Mayweather–McGregor bokszmeccs: Lebunkózták Erdeit, aki
Mayweather is nyilatkozott erről a lehetséges meccsről és úgy tűnik tényleg van rá esély, hogy lesz ilyen meccs. Ahogy azt megszokhattuk, Mayweather-nél minden a pénz körül forog, ha sokat kereshet vele szinte bárki ellen (azért okosan választja ki az ellenfeleit) kiáll.

Conor McGregor már rég megnyerte a Floyd Mayweather … mcgregor mayweather meccs összefoglaló
Mindazonáltal a Mayweather-McGregor meccs (állítólag) ugyan nem volt előre eldöntve, de az eredményt nyilván bárki borítékolhatta. Éppen ezért is lehet sokak számára meglapő az, hogy egy viszonylagos színjátékkal mekkorát kaszáltak, de erről majd később.

Floyd Mayweather TKO-zta Conor McGregort | 24.hu
Miez a Mcgregor vs Mayweather meccs? Mi a háttérsztori meg, hogy lehetne ezt összehozni ? Box szabály szerint menne csak ? Mert gondolom Mayweather nem menne bele földharcos dologba. Keress kérdéseket hasonló témákban: UFC, box, MMA, Brazil Jiu Jitsu 2016. máj. 9. 21:41

McGregor szerint év végén összejöhet a Mayweather-meccs
Mayweather nem bunyózott a McGregor-meccs óta, de azt már bejelentette, hogy Manny Pacquiao ellen hamarosan ismét ringbe száll. Floyd Mayweather Fotó: Christian Petersen/AFP Közben az Independent arról ír, hogy McGregort edzője, John Kavanagh szerint nagyon megviselte a vereség, elvonult, nem nagyon kommunikál a környezetével.

MAYWEATHER VS. MCGREGOR – MI LESZ A VISSZAVÁGÓVAL?
A profi boksz legkiemelkedőbb alakjai közé tartozó Floyd Mayweather Jr. azt mondta, kész megint ringbe szállni az ökölvívás szabályai szerint a ketrecharc egyik klasszisával, 300 millió dollár fejében. A 43 éves amerikai, aki öt különböző súlycsoportban is világbajnok volt, és 49 meccs után 2015-ben veretlenül vonult vissza, vagy a kategóriájában jelenleg is