Magyar-olasz vizilabda meccs

A Magyar Válogatott mérkőzései - magyarfutball.hu A Magyar labdarúgó válogatott összes mérkőzése. Képek, adatok, tudnivalók, történelem, statisztikák. Játékosok, edzők, helyszínek, ellenfelek

Az olaszokkal vívott rangadót a magyar pólócsapat A fordulatok meccsén igazságos döntetlen - 5-7 után az olaszok négy gólt lőttek a magyar férfi vízilabda-válogatottnak, onnan már nem tudtuk visszafordítani a vb legizgalmasabb meccsét, 9-9 lett. A csoport első helye még így is simán meglehet.

Sport365.hu - Vízilabda: magyar-olasz meccs az Eb-döntőért magyar-olasz vizilabda meccs Vízilabda: magyar-olasz meccs az Eb-döntőért. Magyarország férfiválogatottja Olaszország nemzeti együttesével találkozik a pénteki elődöntőben a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután az itáliai alakulat szerdán a keresztbejátszásos meccsen legyőzte Horvátország legjobbjait.

Index - Sport - A döntő mellett az olimpiára is kijut a Négy perccel a meccs vége előtt már két góllal vezetnek az olaszok. 21.16 - Nagy Viktor remekül véd, életben tartja a magyar reményeket. 21.10 - Megfordították a meccset az olaszok. A harmadik negyed végén 8-7 oda. 21.04 - A harmadik negyed derekán kiegyenlített az olasz csapat. 7-7. 20.58 - Két góllal vezetnek a magyarok.

Vizipolo.hu » Vizes vb – Őrült meccsen döntetlent játszott magyar-olasz vizilabda meccs Magyar olasz vizilabda. SZÓTÁ A magyar válogatott csütörtökön az elődöntőben, európai idő szerint 11.30-tól az olasz-görög meccs győztesével játszik. Märcz Tamás szövetségi kapitány csapata ezzel nagyon közel került az olimpiai kvótához .

Magyar férfi vízilabda-válogatott – Wikipédia – jön a magyar-olasz meccs. – A magyarok és az olaszok uralják már a sajtópáholyt, de nagyon. Le sem lehet ejteni egy gombostűt – Nos, közvetlen a meccs előtt megkérdeztük a …

1994: Pofonzuhatag a római olasz-magyaron magyar-olasz vizilabda meccs Részvételek: 22 (2016-ig) (Először: 1912) Legjobb eredmény: aranyérmes (1932, 1936, 1952, 1956, 1964, 1976, 2000, 2004, 2008)

A vb-elődöntőért játszanak férfi pólósaink magyar-olasz vizilabda meccs Magyarország-Olaszország férfi pólóelődöntő a vb-n - Óriási a tét, a nyertes nem csak világbajnoki döntőt játszhat szombaton, hanem biztos résztvevője lesz a jövő évi tokiói olimpiának. Közel sem verhetetlen olasz csapat az ellenfél, ők is szenvedtek a negyeddöntőben. Kövesse!

Magyar olasz vizilabda — benu női magyar kupa négyes … Az 1994-es magyar-olasz vb-mérkőzés előtt heteken át folyt az üzengetés az itáliai és a magyar sajtóban. Közösségi média nem lévén, az újságokban ment a matek a két együttes sztárjai között. A sportági szakemberek ugyanis azt jósolták, hogy ez a két együttes - a magyar és az olasz - vívja majd az 1994-es vb-döntőt.