Eredmenyek nadal

Djokovic N. - Nadal R. Élő eredmények, videó streamek és

Rafael Nadal az előző mérkőzést az Djokovic N. ellen játszotta Roland Garros, Paris, France, az eredmény: 0 - 3 lett (Nadal R. nyerte a mérkőzést). Rafael Nadal eredmények lap mutatja az utolsó 100 Tenisz mérkőzést statisztikákkal és győzelem/vereség jelzéssel. Továbbá láthatók a(z) Rafael Nadal tervezett jövőbeli

Roland-Garros - The 2020 Roland-Garros Tournament official

The exclusive home of Roland-Garros tennis delivering live scores, schedules, draws, players, news, photos, videos and the most complete coverage of The 2020 Roland-Garros Tournament.

Rafael Nadal live score, schedule and results - Tennis eredmenyek nadal

Korda S. Nadal R. élő eredmények (és élő online közvetítés) 2020. okt. 4. nap 10:25 órakor (UTC idő) Roland Garros, Paris, France, ATP.

Rafael Nadal eredményei - Eredmenyek.com / Tenisz

Római tenisztorna - Nadal kiesett a negyeddöntőben. Infostart / MTI 2020. szeptember 20. 10:21. Rafael Nadal meglepetésre két szettben kikapott Diego Schwartzmantól. A világranglista második helyezettje, aki ezen a tornán tért vissza a pályára, 2 óra 4 perc alatt maradt alul a nyolcadik helyen kiemelt argentin ellenfelével szemben

Rafael Nadal meccsei - Eredmenyek.com / Tenisz eredmenyek nadal

A 13. győzelmére készülő spanyol az ellen játszik majd, aki Rómában legyőzte. A címvédő spanyol Rafael Nadal kedd éjszaka három szettben legyőzte az olasz Jannik Sinnert és bejutott a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyének elődöntőjébe, írja az MTI. A 13. párizsi diadalára készülő Nadal és a mindössze 19 éves riválisa kiélezett csatát vívott az

Tenisz: ATP US Open élőben - eredmények, meccsek, sorsolás

Segítség: Az Eredmenyek.com livescore szolgáltatása a több mint 1000 labdarúgó bajnokság, kupa és egyéb versenysorozat élő eredményeit kínálja, az élő eredmények mellett megtalálhatóak nálunk további mérkőzésinformációk is: bajnoki tabellák, gólszerzők, félidei eredmények, piros lapok, gólértesítő és további livescore információk élőben.

Livescore tenisz - élő tenisz eredmények - Livescore.in eredmenyek nadal

Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak Novak Djokovic meccseinek eredményei élőben, a végeredmények, a sorsolás, a pontról pontra eredmények. Novak Djokovic eredményein kívül további több mint 70 ország több mint 2000 tenisz-versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

Scoreboard: Rafael Nadal - eredmények, meccsek

Rafael Nadal previous match was against Djokovic N. in Roland Garros, Paris, France, match ended with result 0 - 3 (Nadal R. won the match). Rafael Nadal fixtures tab is showing last 100 Tennis matches with statistics and win/lose icons. There are also all Rafael Nadal scheduled matches that they are going to play in the future.

Roland-Garros 2020 : live news, photos and video - Tennis

Travaglia S. Nadal R. élő eredmények (és élő online közvetítés) 2020. okt. 2. nap 9:00 órakor (UTC idő) Roland Garros, Paris, France, ATP.